Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Menu boczne
Ankieta
Jak oceniasz poziom życia na terenie LGD Puszcza Knyszyńska?
DOBRZE
ŚREDNIO
ŹLE

O nas

Lokalna Grupa Działania Puszcza Knyszyńska powstała w oparciu o dotychczasowe doświadczenia współpracy pomiędzy gminami Puszczy Knyszyńskiej. Jest wynikiem doświadczeń wspólnych prac w Gospodarczej Unii Gmin”Progres XXI” od 1994 roku oraz Związku Gmin Puszczy Knyszyńskiej Dorzecza Rzeki Supraśl od 1999 r. To właśnie współpraca na płaszczyźnie turystyki,drobnej przedsiębiorczości w otoczeniu rolnictwa, wykorzystania potencjału przyrodniczego i kulturowego regionu w celu zrównoważonego rozwoju stały się podstawą do realizacji projektu Lokalnej Grupy Działania oraz w jego efekcie do powołania i zarejestrowania Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Puszcza Knyszyńska w 2008 roku – Roku Puszczy Knyszyńskiej.

Adam Kamiński

Wizja Puszczy Knyszyńskiej

Region LGD Puszcza Knyszyńska stanie się popularnym i jeszcze bardziej atrakcyjnym turystycznie miejscem, oferującym spokój i bezpieczeństwo mieszkańcom, stwarzającym warunki do pracy, odpoczynku, rozwoju zainteresowań; regionem z łatwym dostępem do nowoczesnych technologii, warunkujących dostęp do świata oraz wpływajacych na zwiększenie zainteresowania aktywnych turystów z Polski i zagranicy.

Zarząd LGD Puszcza Knyszyńska:

Adam Kamiński – Prezes Zarządu

Joanna Sokólska – Wiceprezes Zarządu

Karol Świetlicki – Członek Zarządu

Członkowie LGD Puszcza Knyszyńska:

Lp.

Nazwisko i imię

1

 Antychowicz Jarosław

2

Bagińska Danuta Maria

3

Bagiński Krzysztof

4

Bezdziel Mirosława

5

Bójko Dorota

6

Bruczko Jan

7

Budzisz Bogdan

8

Charytoniuk-Michiej Grażyna

9

Chmielewski Jarosław Antoni

10

Chomicki Daniel Stanisław

11

Chrulski Jacek

12

Cybulski Wojciech

13

 Daniluk Dariusz

14

Dąbrowska Izabela

15

Dobrowolski Radosław

16

Dziurbejko Tomasz

17

Fidziukiewicz Zdzisław

18

Giro Krzysztof

19

Górko Eugenia

20

Gryko Angelika

21

Hajdukiewicz Izabela

22

Horba Krzysztof

23

Jurczuk Magdalena

24

Juźwik Marek

25

Kacperczyk Wiesława

26

Kamiński Adam

27

Karpowicz Dorota

28

Kawrygo Joanna

29

Kawrygo Tomasz

30

Kitlas Janusz

31

Kitlas Wiesława

32

Konończuk Piotr

33

Kowal Krzysztof Jan

34

Kowalik Jacek

35

Kozłowski Michał

36

Krezymon Yann Romuald

37

Kropiwnicka Anna Maria

38

Kubiak Adam

39

Kubiak Grażyna

40

Kuczyński Marcin

41

Kulesza Radosław

42

Kulesza Wiesław

43

Kurzawa Joanna

44

Lewkowicz Mieczysław

45

Łotysz Magdalena

46

Łuckiewicz Adrian

47

Łukasik Anna

48

Machowicz Sławomira

49

Marcinowicz Krzysztof

50

Marczuk Jacek

51

Matys Czesław

52

 Matyszek Jolanta

53

Matyszek Robert

54

Moczulska Rita Bogumiła

55

Molska Anna Aneta

56

Nazarko Marek

57

 Niczyporuk Barbara

58

Ołdytowski Tomasz Grzegorz

59

Ozorowski Zbigniew

60

 Perkowski Grzegorz

61

Piątkowski Michał

62

Pormańczuk Witold

63

Przemielewska Katarzyna

64

Radziszewski Adam

65

Ratyńska Monika

66

Rogalski Mariusz

67

Rudzik Teresa

68

Sangar Wioletta

69

Sawicka Ludmiła

70

Sawicki Sebastian

71

Siekierska Hanna Maria

72

Skup Magdalena

73

Snarski Paweł

74

Sobolewski Piotr

75

Sokólska Joanna

76

Stadnik Marta Maria

77

Stadnik Sebastian

78

Staniszczak Irena

79

Stankiewicz Leon

80

Stępnicka Katarzyna

81

Swatkowska Magdalena

82

Symko Jarosław

83

Szczepańczuk Stanisław

84

Szubska Edyta

85

Szutkiewicz Piotr

86

Świetlicki Karol

87

Tarkawian Agnieszka Ewa

88

Tomanek Adam

89

Waraksa Lilia

90

Wasilewski Robert

91

Waszkuć Karol

92

Winnicki Grzegorz

93

Worona Anatol

94

Zawadzki Leszek

95

Zdanowicz Andrzej

96

Zdanowicz Bogdan

97

Zdanowicz Bogumiła

98

Zdrojkowski Piotr

99

Zembrowska Halina

100

Zimnoch Marcin

101

Żuk Paweł

102

Żyliński Robert


Członkowie Rady Lokalnej Grupy Działania - Puszcza Knyszyńska

Lp.

Nazwisko i imię

1


Rudzik Teresa

2

Bagiński Krzysztof

3

Anna Aneta Molska

4

Angelika Gryko

5

Kuczyński Marcin

6

Przemielewska Katarzyna

7

Staniszczak Irena

8

Sangar Wioletta

9

Kurzawa Joanna

10

Kitlas Wiesława

11

Dąbrowska Izabela

12

Stępnicka Katarzyna

13

Radosław Kulesza

14

Kozłowski Michał


copyright © 2016 | projekt serwisu i oprogramowanie choruzy.pl