Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

Aktualności

WIZYTA STUDYJNA W BIESZCZADY


Projekt realizowany jest z funduszy Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich – PROW 2014-2020. Celem projektu jest poznanie dobrych praktyk w oparciu o produkty i usługi lokalne z zakresu ekoturystyki i turystyki, przedsiębiorczości społecznej, tworzenia sieci współpracy oraz produktów lokalnych jak również nawiązanie kontaktów pomiędzy LGD. 

W wizycie mogą wziąć udział: pracownicy i członkowie LGD „Puszcza Knyszyńska” oraz SLGD ,,Tygiel Doliny Bugu”, przedsiębiorcy i przedstawiciele NGO działający lub planujących działać w sferze turystyki, produktów i usług lokalnych zrzeszeni w LGD „Puszcza Knyszyńska” oraz SLGD ,,Tygiel Doliny Bugu”. Łącznie w wizycie udział weźmie 18 osób. 
Udział jest bezpłatny. 

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z podmiotem odpowiedzialnym na organizację: SLGD ,,Tygiel Doliny Bugu”, tel. 500 133 049, mail: kierownik@tygieldolinybugu.pl. 

Wypełniony formularz zgłoszeniowy prosimy złożyć osobiście w biurze LGD do dnia 7 sierpnia 2019 roku do godz. 15.00 lub przesłać skanem na adres e-mail: kierownik@tygieldolinybugu.pl najpóźniej do dnia 7 sierpnia 2019 roku do godz. 23.59. 
O zakwalifikowaniu się decyduje data wpływu formularza zgłoszeniowego. 

Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW zapraszamy do rejestracji w bazie partnerów  KSOW dostępnej na stronie www.ksow.pl oraz do odwiedzania strony internetowej ksow.pl. 
data publikacji: 2019-08-05
banery - losowa kolejność
copyright © 2016 | projekt serwisu i oprogramowanie choruzy.pl