Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

Aktualności

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE SZKOLENIOWE

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE SZKOLENIOWE

 

Szanowni Państwo,

 

Prezes LGD Puszcza Knyszyńska Adam Kamiński, wraz z Zarządem, serdecznie zaprasza w dniu 09 września 2019r.na szkolenia dla wnioskodawców/ beneficjentów, dotyczące planowanych naborów wniosków w ramach:

 

1. Przedsięwzięcia I.2.1Infrastruktura integracji społecznej i aktywizacji zawodowej (EFRR), w ramach którego przewiduje się wsparcie miejsc integracji społecznej oraz aktywizacji zawodowej, m.in. poprzez przebudowę, remont, modernizację, adaptację i wyposażenie istniejących obiektów infrastruktury społecznej oraz dostosowanie obiektów budowlanych na potrzeby infrastruktury społecznej z przeznaczeniem m.in. na warsztaty, kluby, centra integracji społecznej, świetlice środowiskowe,centra aktywności lokalnej dla dzieci i młodzieży.

 

2. Przedsięwzięcia I.1.4 Wsparcie rodzin w społecznościach lokalnych (EFS), w ramach którego przewiduje się m.in.wsparcie projektów w zakresie wsparcia rodzin z obszaru LGD Puszcza Knyszyńska,na rzecz wzmocnienia ich roli i funkcji, dotyczących konsultacji i poradnictwa specjalistycznego, rodzinnego, pedagogicznego, psychologicznego oraz wsparcia dla tworzenia i funkcjonowania środowiskowych placówek wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży, m.in. ognisk wychowawczych, kół zainteresowań, świetlic środowiskowych, socjoterapeutycznych.

 

Szkolenia odbędą się w dniu 09 września 2019r. (poniedziałek) w siedzibie LGD Puszcza Knyszyńska przy ul. Piłsudskiego 17 w Supraślu, w sali narad.

 

Szkolenia rozpoczną się o godzinie 11.00

data publikacji: 2019-08-23
banery - losowa kolejność
copyright © 2016 | projekt serwisu i oprogramowanie choruzy.pl