Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Menu boczne
Ankieta
Jak oceniasz poziom życia na terenie LGD Puszcza Knyszyńska?
DOBRZE
ŚREDNIO
ŹLE

Szlakiem Lokalnych Atrakcji Krajoznawczych

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W WIZYCIE STUDYJNEJ
Zapraszamy osoby zaangażowane w rozwój obszarów wiejskich LGD Puszcza Knyszyńska, w tym członków stowarzyszenia LGD Puszcza Knyszyńska do udziału w wizycie studyjnej do Grecji (Ateny), w ramach realizowanego wspólnie z Lokalną Grupą Działania Szlak Tatarski projektu współpracy pn. „Szlakiem Lokalnych Atrakcji Krajoznawczych”. 

Wizyta odbędzie się w terminie 13-17 lipca 2023 r. 

Wizyta studyjna ma na celu poszerzenie wiedzy z zakresu rozwoju turystyki opartej na lokalnych walorach przyrodniczych, dziedzictwie kulturowym i produkcie lokalnym oraz zaprezentowanie dobrych praktyk w zakresie rozwoju turystyki, przedsiębiorczości i produktu lokalnego. W programie zaplanowano m.in. spotkania z przedstawicielami samorządu greckiego, przedstawicielami greckich lokalnych grup działania, lokalnymi producentami, podmiotami działającymi w branży turystycznej oraz Ambasadorem Nadzwyczajnym i Pełnomocnym Rzeczypospolitej Polskiej w Grecji - Arturem Piotrem Lompartem. 

W przypadku chęci udziału w wizycie studyjnej, należy dostarczyć do siedziby LGD Puszcza Knyszyńska (LGD Puszcza Knyszyńska, ul. Piłsudskiego 17, 16-030 Supraśl) wypełniony formularz zgłoszeniowy,  lub przesłać go drogą elektroniczną na adres: jmatyszek@puszczaknyszynska.org do dnia 23.06.2023 r. do godziny 15.00 (decyduje data stempla pocztowego/ data przekazania zgłoszenia).

O udziale w wizycie studyjnej będzie decydować kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona. Udział w wizycie jest bezpłatny. 

Szczegółowe informacje pod nr telefonu: 501 496 902 – Jolanta Matyszek. 


data publikacji: 2023-06-20 12:27:07
copyright © 2016 | projekt serwisu i oprogramowanie choruzy.pl