Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Menu boczne
Ankieta
Jak oceniasz poziom życia na terenie LGD Puszcza Knyszyńska?
DOBRZE
ŚREDNIO
ŹLE

AKTYWNI SENIORZY - ŚWIADOMI OBYWATELE

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU - OPINIE UCZESTNIKÓW

Halina Blusiewicz – Knyszyn
Projekt, w którym uczestniczyłam jest bardzo dobry i mobilizujący do dalszych działań. Uważam, że bardzo  dużo się z niego nauczyłam. Będę teraz wiedziała czego można wymagać od naszego Urzędu Gminy i Miasta. Uczestnictwo w wykładach mobilizuje mnie do dalszej pracy na rzecz społeczności w której mieszkam.

Małgorzata Wojtulewicz – Knyszyn 
Co mi dał projekt? Oświecił mnie jak mogę pomóc w swoim  środowisku dla ludzi starszych, jak upiększyć miasto w którym mieszkamy, jak można współpracować. 

Luba Aksiucik – Michałowo
Bycie w tym projekcie dało mi większą pewność komunikacji w Urzędzie Miasta, w związku emerytów a także wśród aktywnych mieszkańców naszej gminy.  Super szkolenie. 

Wiera Worobiczuk – Michałowo 
Podobało mi się wspólne bycie z takimi jak ja emerytami. Wniosek – że będę bardziej jeszcze aktywna w swojej gminie. Panie z tego projektu to kompetentne osoby, które potrafiły zmobilizować całą grupę. 

Irena Piszczatowska – Juchnowiec Kościelny
Projekt otworzył drogę do aktywnego życia ogromnej rzeszy emerytów, do aktywnego działania i pomagania ludziom starszym, w rozwiązywaniu problemów życiowych i otworzył okno na świat.

Maria Szczepankowska – Facylitator 
Projekt dał mi wiarę w ludzi w mojej społeczności. Wiedza wyniesiona z tych wykładów jest dla nich nieoceniona. Bardzo dużo spraw wydaje się teraz dużo łatwiejszych. 

data publikacji: 2017-10-31 18:22:58
copyright © 2016 | projekt serwisu i oprogramowanie choruzy.pl