Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

Aktualności

UWAGA! REKRUTACJA DO PROJEKTU "MÓJ WŁASNY BIZNES"!
W związku z realizacją projektu „Mój własny biznes” Stowarzyszenie Europartner Akademicki Klub Integracji Europejskiej wraz z partnerem projektu firmą Cognitio - Centrum Przedsiębiorczości i szkoleń s.c., wspiera w nowym projekcie osoby zamieszkujące teren gmin Czarna Białostocka, Gródek, Knyszyn, Jasionówka i Michałowo.

Projekt Stowarzyszenia kierowany  do osób bezrobotnych, poszukujących pracy lub nieaktywnych zawodowo, mających więcej niż 30 lat i nie prowadzących firmy od co najmniej 12 miesięcy poprzedzających dzień złożenia formularza aplikacyjnego.

Formy wsparcia w projekcie zakładają: 
  • Indywidualne doradztwo zawodowe- 2 godz./os.
  • Indywidualne doradztwo w zakresie przygotowywania biznesplanów- 6 h/os.
  • Dotacja inwestycyjna- ok. 23 000,00 zł/osobę. Dotacja inwestycyjna jest udzielana uczestnikowi projektu w kwocie netto bez względu na jego status podatnika VAT.
  • Wsparcie pomostowe przez pierwsze 6 miesięcy prowadzenia działalności- ok. 1700,00 zł/osobę/miesiąc. Wsparcie pomostowe finansowe jest udzielane uczestnikowi projektu w kwocie netto bez względu na jego status podatnika VAT.
  • Wsparcie pomostowe przez kolejne 6 miesięcy prowadzenia działalności ok. 466,00 zł/osobę/miesiąc. Wsparcie pomostowe finansowe jest udzielane uczestnikowi projektu w kwocie netto bez względu na jego status podatnika VAT.
  • Wsparcie doradcze specjalistyczne dla osób prowadzących działalność gospodarczą- 24 h/os.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się ze szczegółami projektu na stronie Stowarzyszenia:data publikacji: 2019-01-15
banery - losowa kolejność
copyright © 2016 | projekt serwisu i oprogramowanie choruzy.pl