Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Menu boczne
Ankieta
Jak oceniasz poziom życia na terenie LGD Puszcza Knyszyńska?
DOBRZE
ŚREDNIO
ŹLE

Aktualności

SPOTKANIE INFORMACYJNO-KONSULTACYJNE DOTYCZĄCE ZAŁOŻEŃ, REALIZACJI I EFEKTÓW LOKALNEJ STRATEGII ROZWOJU LGD PUSZCZA KNYSZYŃSKA 2023-2027 PODCZAS AKCJI PROFILAKTYCZNEJ "ROBIMY WSPÓLNĄ AKCJĘ BEZPIECZNE WAKACJE" W MICHAŁOWIE W DN. 21.06.2024r.
Lokalna Grupa Działania - Puszcza Knyszyńska, serdecznie zaprasza mieszkańców obszaru LGD, w tym seniorów, młodzież, grupy znajdujące się w niekorzystnej sytuacji, przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz lokalnych samorządów do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjno-konsultacyjnym LGD Puszcza Knyszyńska, która odbędzie się w Michałowie, w piątek 21 czerwca 2024 r. podczas akcji profilaktycznej "Robimy wspólną akcję bezpieczne wakacje".
Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie, która odbędzie się w na terenie Michałkowa – niepublicznego żłobka i przedszkola w Michałowie przy ul. Gródeckiej 21, podczas której w godzinach 15.00 – 18.00, będą Państwo mieli możliwość porozmawiania z pracownikiem biura, który chętnie przekaże informacje o założeniach, realizacji i efektach Lokalnej Strategii Rozwoju LGD Puszcza Knyszyńska 2023-2027.data publikacji: 2024-06-17
banery - losowa kolejność
copyright © 2016 | projekt serwisu i oprogramowanie choruzy.pl