Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Menu boczne
Ankieta
Jak oceniasz poziom życia na terenie LGD Puszcza Knyszyńska?
DOBRZE
ŚREDNIO
ŹLE

SENIOR - AKTYWNY OBYWATEL PUSZCZY KNYSZYŃSKIEJ

RUSZYŁO GŁOSOWANIE NA BUDŻET OBYWATELSKI 2017 W WASILKOWIE


W Wasilkowie można głosować na jedną spośród zgłoszonych propozycji przedsięwzięć:


1.    OSIEDLOWE CENTRUM SPORTU I REKREACJI „LEŚNA POLANA”

Projekt zakłada budowę publicznego placu do rekreacji dla mieszkańców Wasilkowa w tym:placu zabaw dla dzieci, boiska do piłki nożnej, boiska do piłki siatkowej,boiska do koszykówki, siłowni zewnętrznej dla dorosłych. Przedsięwzięcie to będzie ogólnodostępne i planowane z myślą o wszystkich mieszkańcach Wasilkowa i dostosowane do potrzeb różnych grup wiekowych, tak aby było atrakcyjnym miejscem spędzania wolnego czasu i integracji zarówno dzieci jak i młodzieży wasilkowskiej oraz osób dorosłych w tym seniorów.

LOKALIZACJA-Nieruchomość położona na styku osiedli Leśne i Leśne II u zbiegu ulic Sosnowej i Jaworowej w Wasilkowie. Obecnie na terenie osiedli Leśne i Leśne II gdzie mieszka kilkaset osób nie ma żadnego obiektu do rekreacji ani placu zabaw dla dzieci. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka jest przeznaczona na teren do sportu i rekreacji.

ZGŁASZAJACY- Krzysztof Sobolewski                                                       

KOSZT PROJEKTU- 75 000,00 zł


2. PLAC DO REKREACJI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Projekt zakłada zbudowanie zestawu złożonego z 4 różnych pomostów: linowego, linowego ruchomego, tunelowego z lin, łukowego oraz przeplotni łukowej, trapu wspinaczkowego, ścianki wspinaczkowej i 3 zjeżdżalni. Obiekt ogólnodostępn y przeznaczony dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

LOKALIZACJA-Nieruchomość  przy ul. Kruczej i Żurawiej w Wasilkowie. Obecnie działka jest częściowo zagospodarowana i leży w centrum osiedla bloków mieszkalnych, na którym mieszkają młode rodziny z dziećmi.

ZGŁASZAJACY- Rafał Czaplejewicz 

KOSZT PROJEKTU- 75 000,00 zł

 

Szczegółowe informacje na temat tego jak głosować, gdzie będą ustawione urny, jak wypełnić kartę do głosowania znajdują się na stronie  www.obywatelski.wasilkow.pl 

data publikacji: 2016-10-07 16:03:29
copyright © 2016 | projekt serwisu i oprogramowanie choruzy.pl