Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

Aktualności

PODLASKIE LET’S GO OUTSIDE - ZAPRASZAMY DO KSIĄŻNICY PODLASKIEJ
Podlaskie Let’s Go Outside” to wydarzenie o luźnej formule, które ma za zadanie przybliżyć mieszkańcom Białegostoku i okolic walory turystyczne regionu, otwierając ich na nowe doświadczenia, dostarczając bezcennych wspomnień, pomagając odkryć to, co w województwie podlaskim jest jeszcze nieodkryte oraz docenić to, co niedoceniane.

Tematem spotkania będzie Majówka w Milewszczyźnie – nowo utworzonym Parku Kulturowym w Gminie Korycin, który pojawił się na mapie turystycznej regionu. O tym, jakie atrakcje czekają w Parku Kulturowym na turystów w nadchodzącym sezonie i dlaczego warto odwiedzić Gminę Korycin, opowie Mirosław Lech – Wójt Gminy Korycin, zaś Bernarda Rość – twórczyni ludowa – zdradzi tajemnice rzemiosła docenianej na całym świecie tradycyjnej podlaskiej tkaniny dwuosnowowej. Podczas nadchodzącego spotkania  będzie można spróbować najprawdziwszych serów prosto z Korycina.

Więcej informacji na stronie www.podlaskie.it oraz na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/events/371853386999785/
plakat
data publikacji: 2019-03-25
banery - losowa kolejność
copyright © 2016 | projekt serwisu i oprogramowanie choruzy.pl