Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Menu boczne
Ankieta
Jak oceniasz poziom życia na terenie LGD Puszcza Knyszyńska?
DOBRZE
ŚREDNIO
ŹLE

Aktualności

KONSULTACJE SPOŁECZNE DOTYCZĄCE PROCEDUR W RAMACH WDRAŻANIA LOKALNEJ STRATEGII ROZWOJU LOKALNEJ GRUPY DZIAŁANIA - PUSZCZA KNYSZYŃSKA 2023-2027

Zapraszamy do konsultacji zmian w dokumencie „Procedura ustalania lub zmiany niebudzących wątpliwości interpretacyjnych kryteriów wyboru operacji realizowanych przez podmioty inne niż LGD” zawierającym kryteria oceny projektów (zaznaczone żółtym kolorem).

 

Uwagi można zgłaszać do dnia 24 czerwca 2024 r. do godziny12.00:

- za pomocą zakładki Zgłoś swoje uwagi

- za pośrednictwem dołączonego Formularza zgłaszania uwag do lokalnych kryteriów oceny wyboru operacji, który należy przesłać na adres lgd@puszczaknyszynska.org

- złożenie Formularza zgłaszania uwag do lokalnych kryteriów oceny wyboru operacji lub innych uwag osobiście w biurze LGD Puszcza Knyszyńska.


Zapraszamy również do zapoznania się z dokumentem "Procedura oceny i wyboru operacji w ramach wdrażania LSR 2023-2027 Lokalnej Grupy Działania – Puszcza Knyszyńska" i zgłoszenie nam ewentualnych uwag.


W dniu 25 czerwca 2024 r. o godzinie 15.00. zapraszamy na spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się w siedzibie LGD Puszcza Knyszyńska przy ul. Piłsudskiego 17 w Supraślu.

data publikacji: 2024-06-17
banery - losowa kolejność
copyright © 2016 | projekt serwisu i oprogramowanie choruzy.pl