Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

Aktualności

KONFERENCJA P.N. "OD POMYSŁU DO ZMIANY. KONFERENCJA SIECIUJĄCA LGD: PROMOCJA I WSPÓŁPRACA REGIONALNA I MIĘDZYTERYTORIALNA"

ZAPROSZENIE do udziału w konferencji:

Od pomysłu do zmiany. Konferencja Sieciująca LGD:

Promocja i Współpraca Regionalna i Międzyterytorialna.

18-19października 2018r., Hotel Lipowy Most, Borki k. Supraśla


Lokalna Grupa Działania - Puszcza Knyszyńska,przy wsparciu Sekretariatu Regionalnego KSOW zapraszają serdecznie na Konferencję Sieciującą LGD: Od pomysłu do zmiany. Promocja i Współpraca Regionalna i Międzyterytorialna.

 

Przedsięwzięcie zlokalizowane zostanie w sercu Puszczy Knyszyńskiej – w Hotelu Lipowy Most w Borkach k. Supraśla. Planowany termin konferencji 18-19 października 2018r.

 

Celem konferencji jest nabycie wiedzy, wymiana doświadczeń i pogłębienie współpracy  pomiędzy 12 Lokalnymi Grupami Działania z woj. podlaskiego w zakresie współpracy regionalnej i międzyterytorialnej, m.in. poprzez prezentację praktyk wdrażania projektów współpracy, nawiązywanie kontaktów, wzmocnienie umiejętności w zakresie zarządzania projektami oraz promocję i upowszechnienie dobrych praktyk współpracy w zakresach związanych z głównymi tematami wskazanymi przez KSOW: 1(tworzenie partnerstw); 5 (środowisko naturalne); 7 (zielona gospodarka); 8(przedsiębiorczość); 10 (społeczeństwo cyfrowe); 11 (sieć partnerskiej współpracy); 12 (zarządzanie projektami); 13 (planowanie rozwoju lokalnego).

Elementem wzmacniającym efekt realizowanej konferencji oraz możliwości kooperacyjnych podlaskich LGD będzie przygotowanie i dystrybucja do wykorzystania przez LGD e-publikacji w formie wizerunkowej dotyczącej każdej z podlaskich LGD. Będzie ona mogła być wykorzystana stosownie do potrzeb LGD w zakresie kooperacji i promocji swojej organizacji. Ramowy program konferencji w załączeniu.

Do udziału w konferencji zapraszamy w szczególności przedstawicieli Lokalnych Grup Działania oraz Lokalnej Grupy Rybackiej z woj. podlaskiego, w tym pracowników Biur, przedstawicieli Zarządów,Rad lub innych organów LGD oraz członków LGD, przedstawicieli urzędów i instytucji wdrażających RLKS, KSOW oraz instytucji współpracujących.

Zapisyprzyjmujemydo dnia 3 października 2018 r. w  biurze Lokalnej Grupy Działania – Puszcza Knyszyńska.  Formularz zgłoszeniowy w załączeniu.W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt: pod nr telefonu 85 7108 850 lube-mail: lgd@puszczaknyszynska.org

 

 

 Operacja wspófinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020”.

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

 

Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW zapraszamy do rejestracji w bazie partnerów KSOW dostępnej na stronie www.ksow.pl oraz do odwiedzenia strony internetowej ksow.pl


data publikacji: 2018-09-27
banery - losowa kolejność
copyright © 2016 | projekt serwisu i oprogramowanie choruzy.pl