Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Menu boczne
Ankieta
Jak oceniasz poziom życia na terenie LGD Puszcza Knyszyńska?
DOBRZE
ŚREDNIO
ŹLE

Aktualności

FORUM SYNERGIE PO RAZ PIERWSZY W POLSCE

FORUM SYNERGIE to międzynarodowa organizacja praktyków rozwoju lokalnego. Z przyjemnością informujemy, iż coroczneseminarium FORUM SYNERGIE będzie w 2016 r. współorganizowane we współpracy z LGD „Puszcza Knyszyńska”.W tym roku liderzy rozwój lokalnego z kilkunastu krajów spotkają się w Puszczy Knyszyńskiej w dniach 23 – 26 czerwca 2016.

Celem warsztatów jest identyfikacja oraz dzielenie się dobrymi praktykami i metodami rozwoju lokalnego, w tym w szczególności w zakresie partycypacji społecznej i wsparciu procesów związanych z uczestnictwem i dialogiem między zainteresowanymi stronami na poziomie lokalnym i regionalnym.

Warsztaty będą obejmowały szkolenia (prowadzone przez uczestników-praktyków rozwoju lokalnego) oraz wizyty i wymianę doświadczeń z lokalnymi liderami z obszaru Województwa Podlaskiego. Działania wzbogacone będzie spotkaniami kontaktowymi oraz warsztatami wymiany metod i technik pracy ze społecznością lokalną.

 

Forum Synergie to europejska organizacja non-profit, której celem jest gromadzenie, wzmocnienie i szerzenie zrównoważonych praktyk, głównie na obszarach wiejskich. Sieć  FORUM SYNERGY zrzesza obywateli europejskich, działaczy lokalnych stowarzyszeńzajmujących się zrównoważonym rozwojem obszarów wiejskich w całej Europie. Podczas tegorocznych warsztatów nacisk będzie położony w szczególności na partycypacyjny dialog na poziomie lokalnym, w szczególności na obszarach NATURA 2000, wdrażaniu RLKS czy kwestiach Dyrektywy wodnej.

Szczegółowych informacji organizacyjnych dla uczestników z Polski udziela:

Biuro Lokalnej Grupy Działania – Puszcza Knyszyńska, 85 7108 850, ul. Piłsudskiego 17, Supraśl, lgd@puszczaknyszynska.org

Link do Formularza rejestracyjnego FORUM SYNERGIE:http://goo.gl/forms/7slpaF6HZr

Ostateczny termin rejestracji: 1 czerwca 2016 r.

Wszystkie te informacje i nowe aktualizacje są dostępne na stronie:

http://forum-synergies.eu/article258.html

data publikacji: 2016-05-25
banery - losowa kolejność
copyright © 2016 | projekt serwisu i oprogramowanie choruzy.pl