Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

Aktualności

FORUM PODLASKICH LOKALNYCH GRUP DZIAŁANIA

Sekretariat Regionalny KSOW oraz SLGD „Tygiel Doliny Bugu” zapraszają serdecznie na Forum Podlaskich Lokalnych Grup Działania.     
Niniejszy projekt jest realizowany z funduszy Unii Europejskiej w ramach Schematu II  Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Projekt ma na celu wymianę doświadczeń w zakresie realizacji RLKS, wspólnie opracowanie rozwiązań poprawiających wdrażanie środków RLKS, podniesienie kompetencji LGD w zakresie wykonywanych zadań w ramach LSR, podniesienie jakości zarządzania oraz przyczynienie się do wzmocnienia kapitału społecznego w społecznościach wiejskich przy wspieraniu tworzenia sieci współpracy partnerskiej dotyczącej obszarów wiejskich.
Forum odbędzie się w terminie 13-14  września 2018r. w Dworze Zabuże (gm. Sarnaki, Zabuże 40). Udział w forum jest bezpłatny.
W forum mogą wziąć udział przedstawiciele Lokalnych Grup Działania woj. podlaskiego., pracownicy biur, przedstawiciele Zarządu, Rady lub innych organów LGD, przedstawiciele Urzędów Marszałkowskich, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Polskiej Sieci LGD, regionalnych sieci LGD. W pierwszej kolejności na forum zakwalifikowani zostaną uczestnicy reprezentujący poszczególne LGD woj. podlaskiego, dodatkowo LGD będą mogły zgłosić uczestnika, który zostanie zakwalifikowany w dalszej kolejności, przy czym o zakwalifikowaniu się uczestnika dodatkowego będzie decydowała data złożenia formularza.
Program forum oraz formularz zgłoszeniowy w załączeniu.
W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z podmiotem odpowiedzialnym za organizację: SLGD „Tygiel Doliny Bugu” tel. 517396270; mail prezes@tygieldolinybugu.pl.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW zapraszamy do rejestracji w bazie partnerów KSOW dostępnej na stronie www.ksow.pl oraz do odwiedzenia strony internetowej.data publikacji: 2018-08-09
banery - losowa kolejność
copyright © 2016 | projekt serwisu i oprogramowanie choruzy.pl