Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

Aktualności

FESTIWAL FILMÓW MŁODEGO WIDZA"WĘDRUJĄCE ALE KINO!" 21-22.10.2019 R.

Słynny poznański Festiwal szczyci się ponad50-letnią tradycją i niejednym międzynarodowym wyróżnieniem. Co roku w grudniu zamienia Poznań w stolicę dziecięcego i młodzieżowego kina, przyciągając przed ekrany dziesiątki tysięcy poszukiwaczy niezapomnianych filmowych wrażeń. Bawi,wzrusza, zachęca do dyskusji i edukuje.


Choć uczestników Ale Kino! czeka naprawdę wiele atrakcji, przybycie do Poznania stanowić może wymagający warunek. W 2010 roku Centrum Sztuki Dziecka po raz pierwszy wyszło naprzeciw młodym mieszkańcom dalszych miejscowości i postanowiło podzielić się najlepszymi, najgoręcej przyjętymi, filmami minionej edycji Ale Kino!.


Od tego czasu Wędrujące Ale Kino! co roku przemierza setki kilometrów, by wywołać uśmiech na twarzach tysięcy młodych widzów.Sprzyja też odkryciom talentów i rozwoju nowych umiejętności. Uczestnicy Festiwalu sprawdzić się mogą jako jurorzy (filmy walczą o Wędrujące Koziołeczki– Nagrodę Publiczności oraz wybierane przez dziecięce jury w każdej zmiejscowości Grand Prix), ale także jako twórcy – podczas warsztatów filmowych,reporterskich albo animacji.


Już w dniach 21-22października 2019 r. Festiwal Wędrujące Ale Kino odwiedzi Gródek.

ALE KINO
data publikacji: 2019-09-06
banery - losowa kolejność
copyright © 2016 | projekt serwisu i oprogramowanie choruzy.pl